Sam Leaderboard

Detroit: Become Human Kadrosundaki Üç Ünlü İsim Daha Belli Oldu

YAZAN Eser Güven

Oyunun kadrosu ünlü isimlerle dolu

Son birkaç gün içinde Detroit: Become Human ile ilgili ne güzel haberler aldık, değil mi? Önce oyunun 25 Mayıs'ta çıkacağını öğrendik, sonra da umduğumuz gibi oyunun Türkçe altyazı desteğine sahip olacağı teyit edildi. PlayStation 4'e özel olarak çıkacak olan oyunun yılın en merak edilen isimlerinden biri olduğunu söylemeye gerek bile yok.

Quantic Dream de beklentileri bir nebze daha yükseltmek için oyunda yer alacak ünlü isimlerden üçünü daha açıklayıverdi: Clancy Brown, Lance Henriksen ve Minka Kelly.

Clancy Brown'u özellikle de Carnivale dizisini seyredenler çok iyi hatırlayacaktır. Shawshank Redemption gibi dev filmlerde de rol almış olan ünlü aktör pek çok oyun ve animasyonda da seslendirme yapıyor. Sanırım bunların en ünlüsü olarak da SüngerBob KareŞort'taki Bay Yengeç ismini verebilirim.

Lance Henriksen deyince akla gelen ilk rol James Cameron'un klasik Aliens filmindeki android Bishop. Minka Kelly'i ise Friday Night Lights ve Almost Human gibi dizilerden tanıyoruz.

Detroit: Become Human'ın kadrosunda daha önce de Byran Dechart, Valorie Curry ve Jesse Williams isimlerini öğrenmiştik. Böylesine karakter odaklı ve duyguların son derece iyi yansıtılmasını gerektiren bir oyunda muhtemelen başka aktörler de yer almıştır, kim bilir belki de Quantic Dream ilerleyen günlerde bizi yeni isimlerle de şaşırtmaya devam eder.

Detroit: Become Human, PS4'e özel olarak 25 Mayıs 2018'de yayınlanacak.

İLGİLİ BÖLÜMLER