Far Cry 5'in Season Pass İçeriği Dolu Dolu: Marslılar Da Var, Zombiler De

YAZAN Eser Güven

Fragman yine çok orijinal olmuş

Ubisoft o harika Blood Dragon ile başlattığı geleneği devam ettirerek Far Cry 5 Season Pass içerisinde bulunan tüm içeriği gösteren nefis bir fragmanla karşımıza çıktı bu sefer de.

Bildiğiniz gibi Far Cry 5, 27 Mart'ta PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Ana oyun çıktıktan sonra ise üç DLC paketi oynama şansına sahip olacağız. Bunlardan ilki olan Hours of Darkness Vietnam'da geçecek ve Viet Cong'a karşı savaşarak arkadaşlarımızı kurtarmaya çalışacağız. İkinci DLC'nin ismi Lost on Mars, bu sefer kendimizi Mars'ta bulacak ve hiç de dost görünmeyen uzaylılara karşı savaşacağız. Son DLC paketi olan Dead Living Zombies ise bizi Call of Duty tarzı yedi farklı senaryoya sokacak ve üzerimize dalga dalga gelen zombileri haklamaya çalışacağız.

Bu üç DLC paketinin detaylarını aşağıdaki fragmanda izleyebilirsiniz:

 

> Far Cry 5'te Mikro Ödeme Var, Ama Eşya Kutusu Yok

Season Pass içinde oyuncuları bir de sürpriz bekliyor: Far Cry 3 Classic Edition. Normalde yaz aylarında Xbox One ve PS4 için yayınlanacak olan bu oyun, çıkış tarihinden dört hafta önce konsollardaki Season Pass sahiplerine sunulacak. PC oyuncuları ise Far Cry 3'e Far Cry 5'in yayınını takip eden bir tarihte kavuşacaklar.

Sizi bilmem ama DLC'lerin içeriği en az Far Cry 5'in kendisi kadar ilgi çekici geldi bana.