Jeffrey Dean Morgan, Flashpoint'in Batman'ine Göz Kırpıyor

YAZAN Billur Dalak

Hadi be DC, yap bunu!

Warner Bros'un Flashpoint filmi hazırlıkları içinde olduğunu bir süredir bekliyoruz. Sonunda yönetmenler netlik kazansa da projeye dair belirsizlik sürüyor. Fakat hepimizin istediği bir şey varsa o da Jeffrey Dean Morgan'ı Batman olarak görmek.

Bildiğiniz gibi değil Flashpoint'in hikayesi Barry Allen'ın etrafında şekillense de DC dünyasını fazlasıyla etkiliyor. Onun annesini kurtarma isteği farklı ölümlere neden oluyor. Örneğin Bruce Wayne hayatını kaybediyor. Sağ kalan babası Thomas Wayne ise Batman'e dönüşüyor. Ayrıca Flash'ın işleri yoluna sokmasına da yardımcı oluyor. Dolayısıyla aslında Flashpoint hikayesi için vazgeçilmez isimlerden biri. Durum böyle olunca hepimiz Jeffrey Dean Morgan'ı bir kez daha Thomas Wayne olarak görmeyi bekliyoruz. Her şeyin ötesinde onun Batman'inin nasıl olacağını merak ediyoruz. Görünen o ki tecrübeli oyuncu da bizimle aynı hisleri paylaşıyor. "Batman kostümünü giyecek misin?" sorusuna şöyle yanıt veriyor:

"Göreceğiz. DC'yi biliyorsunuz. Bir sonraki projelerinde ne yapmak istediklerine karar vermeleri gerekiyor. Ancak ben karakterin öneminin farkındayım. Üstelik Batman kostümünü giymek de eşsiz bir tecrübe olacaktır."

Jeffrey Dean Morgan'ın bu açıklamasından anlıyoruz ki Warner Bros. henüz kendisine ulaşmamış. Flashpoint projesinin ne kadar yavaş ilerlediğini göz önünde bulundurunca bu durum pek de şaşırıtcı değil. Fakat umuyoruz ki Thomas Wayne'i görmezden gelmezler. Böylece Morgan'ı Batman kostümüyle görme şansına erişebiliriz. Kısacası film Flashpoint animasyonuna ne kadar benzerse, o kadar iyi!

İLGİLİ BÖLÜMLER