Sam Leaderboard Tedx
YAZAN Utku Çakır

Önemli olan Andromeda gibi olmaması.

 Dün Mass Effect 1 ve 2’nin yazarlarından Drew Karpyshyn’in ikinci kez BioWare’den ayrıldığının haberine sitemizde yer vermiştik. BioWare, Mass Effect 1 / Dragon Age: Origins dönemindeki yazarlarını tek tek kaybetmeye devam ededursun, stüdyonun hayranları ekibin yeni projesi Anthem’in geleceği için kaygılı. 

> PUBG Artık Tüm Zamanların En Çok Satan Üçüncü Steam Oyunu

BioWare’in patronu Casey Hudson, Twitter üzerinden gelen bir soruya verdiği cevapla oyuncuların yüreğine su serpti. Anthem hakkında büyük endişeleri olduğunu belirten bir Twitter kullanıcısı, Hudson'a Anthem'in BioWare'in alışık olduğumuz hikaye odaklı oyun geleneğini devam ettirip ettirmeyeceğini sordu. Hudson bu soruya, "Hikâye her BioWare oyunun en önemli taraflarından biri olacaktır. Drew projedeki kendi işini tamamladı ama Anthem'in baş yazarları oyunun dünyası, hikâyeleri ve karakterleri üstünde harika işler yapmaya devam ediyorlar.” diye cevap verdi.

Anthem’in gerçekten de eski BioWare kalitesinde bir oyun olup olmayacağını şu an kestirmek mümkün değil. Bakalım BioWare Anthem’e haklı bir şekilde şüpheci yaklaşanları yanına çekmeyi başarabilecek mi?

Oyungezer Satış