YAZAN Utku Çakır

"Sadece derse girerek mühendis olunmaz."

YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü bu sene 13.’sünü düzenlediği İLTEK Günleri ile teknoloji dünyasının dev isimlerini öğrencilerle buluşturuyor. 13. İLTEK Günleri, 20-21-22 Mart 2018  tarihlerinde Davutpaşa Kampüsü Elektrik-Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.

Yapay Zeka, Blockchain, Uzay Teknolojileri, Internet of Things, Siber Güvenlik, Akıllı Şehirler gibi günümüzün en ilgi duyulan konularının işleneceği paneller, CV bırakmak ve şirketlerle iletişim kurmak için en doğru yer olan şirket stantları, Work and Travel çekilişi, eğitimler ve sürpriz sanatçı konuk, hepsi İLTEK Günleri’nde katılımcıları bekliyor.

Katılımcılara hep daha farklı ve daha iyisini sunmayı hedefleyen İLTEK Günleri, etkinliğin üçüncü gününde “Savunma Teknolojileri” konusu üzerinde yoğunlaşacak. Düzenlenecek “Savunma Teknolojileri Fuarı” ile Aselsan, Havelsan, TAI, TÜBİTAK BİLGEM, Savunma Sanayii İmalatçılar Derneği gibi Savunma sektöründe başarılara imza atan şirketler ve dernekler projeleri, stantları ve üst düzey konuşmacılarıyla 22 Mart günü katılımcılara tecrübelerini ve çalışmalarını birebir aktaracak.

Detaylı takvime göz atmak için aşağıdaki görsele tıklayabilir, ekstra bilgiler için de etkinliğin sitesini ziyaret edebilirsiniz.