Bethesda, Prey DLC'sine Dair Şifreli Bir İpucu Daha Verdi

YAZAN Eser Güven

Bir ipucu daha

Bethesda bir süredir Prey'e gelecek olan DLC hakkında minik minik ipuçları veriyor. Mart başında yayınlanan bir Twitter mesajında izlediğimiz teaser bize Ay'da geçecek olan bir DLC'nin sinyallerini vermişti. Orada gerçekten ne olduğunu biliyor muyuz sorusunun cevabını bize bırakan Bethesda, bu sefer karşımıza biraz daha şifreli bir mesaj ile çıktı.

Mesajda ufak bir gif animasyonu var ama asıl ipucu mesajın kendisinde yer alıyor. Gördüğünüz gibi mesajdaki bazı kelimeler büyük harfle yazılmış ve bunları bir araya getirdiğimizde de MRINGNOOGMOOADR yazdığını görüyoruz. Prey hesabının takipçilerinin ilk bakışta anlamsız görünen bu harf öbeğini çözmesi sadece dakikalar almış, çünkü bu harfler belli bir düzende sıralandıklarında Good Morning Morgan (Günaydın Morgan) cümlesi ortaya çıkıyor.

Prey oynadıysanız "Good morning Morgan, today is ..." cümlesini çok iyi hatırlıyorsunuzdur. Elbette Morgan'a dair spoiler olabilecek bir şeyler söylemeyeceğim ama Prey'in DLC'sinde de Morgan'ın önemli bir rol oynayacağını sanırım anlamış bulunuyoruz.

Muhtemelen Bethesda bunun gibi bir iki ipucu daha yayınladıktan sonra DLC duyurusunu yapacaktır.

5 Mayıs 2017'de çıkan Prey, PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında mevcut.

İLGİLİ BÖLÜMLER