Spider-Man'den Yeni Bir Video - Oyun 7 Eylül'de Çıkacak!

YAZAN Eser Güven

Önümüzdeki birkaç gün Spider-Man'e doyacağız

GÜNCELLEME: Beklenen açıklama geldi sevgili Oyungezerler. Insomniac Games'in yeni oyunu Spider-Man, PS4'e özel olarak 7 Eylül 2018'de çıkmış olacak.

- o -

Insomniac Games'in merakla beklenen PS4'e özel oyunu Spider-Man üzerindeki esrar perdesi önümüzdeki günlerde hızla aralanacak. Game Informer dergisinin bu ayki kapak konusu Spider-Man ve derginin web sayfası da bu ay birbiri ardına oyunla ilgili özel içerikler yayınlayacak. Bunlardan ilki olan yeni oynanış videosunu aşağıda izleyebilirsiniz, oyunun çıkış tarihi de derginin çıkışı ile birlikte bu akşam duyurulacak.

Oyun hakkında öğreneceğimiz bilgiler arasında oyunun açık dünyası, ana ve yan görevleri, ne tür toplanabilirler olduğundan tutun da oyunun kontrolleri ve dövüşleri, güçlenme seçenekleri gibi özelliklere kadar pek çok şey bulunacak. Ayrıca oyunda karşılaşacağımız kötülerin de listesini öğrenmiş olacağız.

Oyunun yayınlanan oynanış videosunda tecrübeli bir Spider-Man görüyoruz ve geliştiricilerin de söylediği gibi oyunda bu hissi gerçekten yaşayacak; ağ atma, sallanma ve dövüş kısımları arasında sorunsuz biçimde geçişler yapabileceğiz. Insomniac Spider-Man'in hareketleri için "hız, stil, akıcılık" kelimelerini kullanıyor.

Insomniac, Spider-Man'in açık dünyasının daha önceki oyunlarından olan Sunset Overdrive'dan çok daha büyük olacağını söylemişti. Oyunun çıkış tarihi duyurulduğunda (ki Türkiye saatiyle akşam 6 ile 7 arasında açıklama yapılmasını bekliyoruz) haberimizi güncelleyeceğimizi hatırlatayım.