YAZAN Utku Çakır

En dolu God of War oyunu geliyor.

 God of War’un yönetmeni Cory Barlog geçen sene PlayStation Experience konferansında oyunun normal bir oyuncu için 25-30 saat civarında süreceğini açıklamıştı. Ama görünüşe göre bu süre oyundaki her şeyi yapmak isteyenler için 40 saatin üstüne çıkacak.

God of War'un Kratos'suz Devam Etmesini İsteyenler Varmış

Barlog, Kinda Funny Games'e yaptığı açıklamada, "Sistem tasarımcılarımızdan biri oyunu %100 bitirdi. Kelimenin tam anlamıyla oyunda yapılabilecek her şeyi yaptı ve bu toplam 43 saatini aldı. 43 saat! Ve o ne yaptığını da biliyordu" dedi ve ekledi "Oyun kesinlikle en başta düşündüğümden çok daha büyük. En başta 'O kadar da büyük değil, korkmayın' diyordum sonra başlangıçta o kadar süre harcadıktan sonra 'Korkmayın korkmayın' demeye başladım ve galiba bu olayı birkaç yıl umursamadım ve bir kenara koydum. Sonrasında ilk tam oynayışımızı tamamladık ve o tam beş gün sürdü ve ardından 'Pekala. Biz ne yaptık yahu böyle?' dedik.

Kratos’un oğlu Atreus’la birlikte İskandinavya civarlarında çıkacağı yeni yolculuk PS4 için 20 Nisan’da raflardaki yerini alacak.

İLGİLİ BÖLÜMLER