Sam Leaderboard Tedx

Far Cry 5'in Öncesini Anlatan Film YouTube'da Yayınlandı

YAZAN Eser Güven

Far Cry 5'in öncesini merak edenlere

Inside Eden's Gate ismindeki kısa film kayıp insanlarla ilgili araştırma ve haber yapmak üzere Hope County'e giden bir grup vlogger'ın hikayesini anlatıyor, elbette bu grubumuz biraz da şanssız olduklarından kendilerini Seed ve onun fanatik müritlerinin karşısında buluyorlar.

Başrollerinde özellikle de CSI:NY ve Outsiders dizilerinden tanıdığımız Kyle Gallner, Adam Dorsey ve Greg Bryk'in yer aldığı film gerçek oyuncularla çekilmiş bir kısa film ve yaklaşık olarak yarım saat uzunluğunda.

> Far Cry 5 - İnceleme

Ubisoft Mart ayı başında bu filmi Amazon üzerinden yayınlamıştı ve filmi yalnızca Amazon Prime üyeleri seyredebiliyordu. Şimdi ise film Ubisoft'un kendi YouTube kanalı üzerinden yayınlandı, yani artık bu filmi ücretsiz olarak herkes izleyebilecek. Film Ubisoft North America üzerinden yayınlanmış olsa da bölge kilidi bulunmuyor.

Far Cry 5'in satışları rekor kırmaya devam ederken siz de oyunu oynamayı planlıyorsanız öncesinde bu filmi seyrederek Hope County hakkında daha net bir fikir sahibi olabilirsiniz. Far Cry 5 ilginizi çekmiyorsa bile güzel bir film olmuş, yarım saat boyunca hiç sıkmadan kendisini izletmeyi ve merak uyandırmayı başarıyor.

Far Cry 5, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 27 Mart'ta çıktı.