Sam Leaderboard

World of Warcraft: Battle for Azeroth'un Çıkış Tarihi Belli Oldu

YAZAN Eser Güven

Bekle bizi Azeroth

Nice yiğitlerin Azeroth uğruna kan dökeceği tarih belli oldu: World of Warcraft'ın en yeni genişleme paketi olan Battle for Azeroth 14 Ağustos 2018'de yayınlanacak. Paketin duyurulması ile yayınlanması arasındaki süre ciddi anlamda kısalmış görünüyor, çünkü şu anki genişleme paketi olan Legion 6 Ağustos 2015'te duyurulmuş ve 30 Ağustos 2016'da, yani bir yıllık bir sürenin ardından yayınlanmıştı. Battle for Azeroth'un duyurusu ise 3 Kasım 2017'de yapıldı, o yüzden paketin de yine sonbahar aylarında çıkacağını düşünüyorduk.

Battle for Azeroth'ta oyuncular Kul Tiras ve Zandalar kıtalarını ziyaret edebilecek, yeni ırklarla oynayabilecek ve savaşta kendi fraksiyonlarını temsil edecekler. Oyunun tekrar Alliance vs Horde mantığına geri dönecek olması gerçekten de iyi oldu.

Oyunun Standart versiyonu 45€ (225 lira), Digital Deluxe versiyonu ise 60€ (300 lira) etiket taşıyor. Oyunun özel Koleksiyon Versiyonu'nun fiyatı ise 100$ olarak belirlenmiş. Digital Deluxe versiyon içinde Gilded Ravasaur ve Seabird Stallion binekleri ve Tottle evcil hayvanına ek olarak diğer Blizzard oyunları için de çeşitli oyun içi eşyalar bulunuyor.

Blizzard, Legion'ı olmayanlara da bir güzellik yapmış ve Blizzard Shop üzerinden Battle for Azeroth'u şimdiden alanlara yanında Legion'ı da veriyor. Oyunun satış sayfasında da göreceğiniz gibi Battle for Azeroth + Legion da yine 45€'ya satılıyor.

Açıkçası ben geçen aylarda 13 yıllık WoW serüvenimi sonlandırdığım için içim biraz rahat, oyunun paketlerinin fiyatları da aldı başını gidiyor çünkü. Umarım Battle for Azeroth yayınlandığında da nefsime hakim olabilirim :)

İLGİLİ BÖLÜMLER