Sam Leaderboard

Warhammer: Vermintide 2'ye Gelen Yamayla Oyun Biraz Kolaylaştırıldı

YAZAN Utku Çakır

Zorluk seviyeleri arasında geçiş daha yumuşak oldu.

 Veteran ve Champion seviyeleri arasındaki ani zorluk zıplaması, Warhammer: Vermintide 2’nin ilerleme sistemindeki en büyük kusurlardan biriydi. Veteran’a alışıp, güç seviyesini 200’ün üstüne çıkaran oyunlar Champion’a geçtiklerinde karşılarında tuğla duvar buluyorlardı. Oyuna gelen 1.0.5 yaması bu sorunu kökten çözdü.

> Vermintide 2 İnceleme

Yamayla birlikte Veteran oyunlardan gelen sandıkların üst seviye sınırı 200'den 300'ye çekilirken, Emperor's Champion ve General's Champion sandıklarına Veteran eşyalar eklendi. 1.0.5 yaması ayrıca karakterlerin ve alt sınıfların özelliklerine de el attı. Detaylı liste için sizi şuraya yönlendireyim. Şöyle bir göz gezdirdiğimde, ana büyülerin cooldown'larının düşürüldüğünü ve alt sınıfların genel olarak güçlendirildiğini gördüm.

Vermintide 2 şu anda PC oynayabileceğiniz en iyi co-op PVE oyunlarından biri. Hatta en iyisi bile denilebilir. Eğer türe ve özellikle de Left 4 Dead serisine ilgi duyuyorsanız kesinlikle kaçırmayın derim. Oyunun PS4 ve XB1 sürümlerinin bu yılın ikinci yarısında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

2018 ve 2019'da Yayınlanacak Tüm PC / PS4 ve XB1 Oyunlarının Çıkış Tarihleri

İLGİLİ BÖLÜMLER