Warhammer: Vermintide 2, 1 Milyon Oyuncuyu Geçti - Ufak Bir İndirim Geldi

YAZAN Eser Güven

Vermintide çok iyi gidiyor

Warhammer: Vermintide 2 çıkalı henüz 5 hafta bile olmadı ama oyun önemli bir mihenk noktasına şimdiden erişmeyi başardı: oyunun oyuncu sayısı 1 milyonu geçti! Aslında bu büyük bir sürpriz sayılmaz çünkü daha ilk haftası dolmadan yarım milyon satmış bir oyundan bahsediyoruz. Yine "1 milyon barajı" özellikle de küçük stüdyolar için manevi de önem taşıyor, Fatshark da bu yüzden bu duyuruyu büyük bir coşkuyla yapmış.

Bu tür co-op tabanlı oyunların sağlıklı bir oyuncu kitlesine sahip olması önemli ve bu oyuncu sayısına baktığımızda da fare kılıklı düşmanları ezmek için yanınıza rahatça adam bulabileceğinizi görüyoruz.

Bu durum serinin hayranları için de güzel bir haber çünkü serinin devam edebileceği anlamına geliyor. İlk oyunu düşünürsek Vermintide 2 için de çok sayıda DLC çıkacağını zaten tahmin edebiliyoruz ama sonrasında da serinin geleceği gayet parlak görünüyor.

> Warhammer: Vermintide 2'ye Gelen Yamayla Oyun Biraz Kolaylaştırıldı

Fatshark bu başarıyı oyunun fiyatında indirime giderek kutlamaya karar vermiş. Oyunun normal ve Collector's Edition versiyonları 19 Nisan'a kadar %10 indirimli olarak satılacak. Yani normal versiyonu 45, Collector's Edition versiyonunu ise 60 liraya satın alabilirsiniz. İlgilenenleri oyunun Steam sayfasına alalım.

Dört kişilik co-op keyfi sunan Warhammer: Vermintide 2, 8 Mart 2018'de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanmıştı.

İLGİLİ BÖLÜMLER