Sam Leaderboard Tedx
YAZAN Eser Güven

Anime + Dark Souls

Bandai Namco Entertainment, bolca Dark Souls sosuyla pişirilmiş aksiyon RYO'su Code Vein'den yeni bir oynanış videosu daha yayınladı. Kim ne derse desin ben bu oyunu sabırsızlıkla bekliyorum, anime ile Dark Souls'un birleşiminin nasıl bir şey olacağını cidden merak ediyorum çünkü.

Videoda oyundaki iki ayrı bölgeyi görüyoruz, bunlardan ilki bol karlı Ridge of Frozen Souls, ikincisi ise ismi henüz belli olmayan ateşli bir bölge. Ridge of Frozen Souls'ta kahramanımıza süngülü tüfeğiyle Mia, ikinci bölgede ise kılıcıyla Louis'in eşlik ettiğini görüyoruz. Bu NPC mekaniğinin de şimdilik gayet iyi göründüğünü söylemem lazım.

Videoda karşılaşılan düşmanlar bana biraz ağır hareket ediyor ve hareketleri rahatça kestirilebiliyor gibi geldi. Bir de o gözü dönmüşlük hissini henüz alamadım, Dark Souls 3'teki Hollow Manservant'ları hatırlayın, hani şu sırtlarında kafes, ellerinde testere olan düşmanları. Nasıl öldüresiyle saldırıyorlardı üzerimize, dörtlü beşli komboları da çok iyiydi. Umarım Code Vein'de de bu tarz bir çeşitlilikle karşılaşırız.

Code Vein 2018 içerisinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak.

İLGİLİ BÖLÜMLER