Avengers Infinity War'un Yönetmenleri Thanos'un Gücünü Hulk Üzerinden Anlattı

YAZAN Billur Dalak
  • En güçlü Avengers üyesi dev titana karşı!

Avengers Infinity War'un yolunu gözlerken bizleri heyecanlandıran açıklamalar gelmeye devam ediyor. Son olarak filmin yönetmenliğini üstlenen Russo kardeşler sahneye çıktı ve Thanos'un şimdiye kadar görmediğimiz bir güce sahip olduğunu anlatmaya çalıştı. Bunu da en güçlü Avenger olarak tanımlanan Hulk üzerinden yapmayı seçtiler.

Avengers Infinity War'u izlememize o kadar az bir zaman kaldı ki, heyecanlanmamak imkansız. Fakat film ekibinin yaptığı açıklamalar daha da sabırsızlanmamıza neden oluyor. Oyunculardan biri çıkıp vedaya hazırlanıyor, diğeri bambaşka bir dönemin başlayacağını söylüyor. Kimi zaman bu açıklamalardan ufak ipuçları elde ediyoruz. Kimi zaman da daha fazla meraklanıyoruz. Russo kardeşlerin açıklamaları ise ikinci kategoride yer alıyor. Anthony Russo ve Joe Russo, Thanos'u anlatmaya doyamıyor!

"Bir anlamda ölüm Avengers üyelerinin peşinde diyebiliriz. Karşılarında yenilmez bir güç var ve evrene denge getirmeye kararlı. Thanos koca evreni fazlasıyla büyümüş bir bahçe gibi görüyor. Artık budanmasının zamanı geldiğini düşünüyor. Karşımızda yenilmez biri var. Geçirdiği genetik mutasyon onu evrenin Cengiz Han'ına dönüştürmüş diyebiliriz. Bu yüzden de alt etmesi güç. Hulk'tan bile güçlü. Asla hasar görmeyen bir cildi var. Yani Avengers'ın onu yenmek için pek çok şeyi gözden çıkartması gerekecek."

Thanos'un Hulk'tan çok daha güçlü olduğunu zaten biliyorduk. Hatta Mark Ruffalo, Hulk'ın dev titandan fazlasıyla korktuğunu ve arkadaşlarını uyarmak için çaba harcadığını da açıklamıştı. Tüm bunlar Thanos'un gerçekten dişli bir rakip olacağını ortaya koyuyor. Yani Loki ve Ultron'dan daha esaslı bir kötü izleyeceğiz gibi duruyor. Ne diyelim, umarız tüm bu açıklamaların ardından sinemaya gittiğimizde büyük bir hayal kırıklığı yaşamayız.

İLGİLİ BÖLÜMLER