Agony'nin Çıkış Tarihi Açıklandı

YAZAN Utku Çakır

Oyunda daha da iğrenç sahneler olacakmış.

Güncelleme:

Yayınlanan yeni fragmanla oyunun çıkış tarihi açıklandı. Agony; PC, PS4 ve XB1 için 29 Mayıs'ta piyasaya sürülecek.

Orijinal Haber: 

Bir türlü çıkmak bilmeyen “Cehenneme gitmeli oyun,” Agony 30 Mart’taki çıkış tarihini kaçırmıştı. O günden bu yana sessiz kalmayı tercih eden geliştirici Madmind Studio, Kickstarter blogunda yayınladığı yazıyla konuya açıklık getirdi.

THQ Nordic Dünya Kupası'nı İzlemek İçin E3 2018'e Katılmayacak

Oyunun en büyük sorunlarından birinin, konsol versiyonlarındaki yaş sınırı olduğunu belirten stüdyo, 18+ AO (adult only) etiketi almaları hâlinde oyunun konsollarda yayınlanamayacağını ve bundan dolayı oyunun bazı sahnelerin düzenlenmesi gerektiğini belirtti, “Agony tüm platformlarda içerik açısından aynı olacak ama oyunu yayınlayabilmek için bazı konularda ödün vermemiz gerekiyordu. Öbür türlü, tüm projeyi silip, asla yayınlayamazdık” denilen açıklamada bazı sahnelerin 17+ M (mature) etiketi alınması için üzerinden geçildiğinin altı çizildi.

Madmind, oyunun hiçbir şekilde "sansürlenmediğini" söylese de, oyunun PC versiyonda yer alacak isteğe bağlı bir seçenekle bu "düzenlenmiş" sahneler orijinal hallerine geri döndürülebilecek.

Avengers Infinity War'un Yönetmenleri Thanos'un Gücünü Hulk Üzerinden Anlattı

Agony’nin çıkış tarihi belli değil ama eğer Madmind’ın düzenleme yaptığı sahnelerden .gif’leri görmek istiyorsanız Kickstarter bloguna göz atabilirsiniz. Ama dikkat, durum gerçekten de 18+, sonra uyarmadı demeyin.

İLGİLİ BÖLÜMLER