Sam Leaderboard

The Walking Dead'in 9. Sezon Kötüsü Ortaya Çıkmış Olabilir

YAZAN Billur Dalak

İpuçları yanı yöne işaret ediyor!

The Walking Dead'in beğenilmeyen sekizinci sezonu sonunda bitti. Biter bitmez de dokuzuncu sezon tahminleri konuşulur oldu. En merak edilen noktalardan biri sezonun kötüsünün kim olacağı... Tahminlerden biri ise The Whisperers.

Aslına bakarsanız The Whisperers'ın dizide görüneceğini zaten biliyoruz. Sekizinci sezona kadar The Walking Dead'in baş yazarlığını üstlenen Scott Gimple bunu daha önceden açıklamıştı. Fakat onları hangi sezonda göreceğimiz ve rollerinin ne kadar büyük olacağı bilinmiyor. İpuçları ise dokuzuncu sezonun kötüsü olacaklarına işaret ediyor.

The Walking Dead'in çizgi romanı birebir uyarlamadığını zaten biliyoruz. Fakat buradaki kötüleri ekrana taşımaktan da geri kalmıyor. Negan'a veda etmemizin ardından kronolojik olarak sıra The Whisperers'a geliyor. Sekizinci sezonda işlerin pek iyi gitmediğini düşününce bu grubun gidişatı düzeltebileceğini düşünüyoruz. Kendilerini zombi dersiyle kaplayan, onların arasında yürüyerek kamufle olan bu grup Rick ve ekibi için hiç beklenmedik bir tehlike olabilir. Onların hikayeye katılması The Walking Dead'in tazelenmesine de yardımcı olabilir.

Daha önce size duyurduğumuz gibi Scott Gimple baş yazarlık görevini Angela Kang'e devredecek. Bakalım bu değişim sezonun kötüsüne ve olayların ele alınış biçimine ciddi etkilerde bulunacak mı? Her ne kadar The Whisperers heyecan uyandırsa da, her şeyin mahvolma ihtimali de bulunuyor. Siz ne diyorsunuz? Diziyi The Whisperers kurtarabilir mi?

İLGİLİ BÖLÜMLER