Görevimiz Tehlike 6 Aksiyon Dolu Yeni Fragmanıyla Karşımızda

YAZAN Billur Dalak

Tam Tom Cruise'dan beklediğimiz cinsten...

Aksiyon filmlerinin aranan ismi Tom Cruise, Görevimiz Tehlike serisiyle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Altıncı filmden paylaşılan tanıtım ise aksiyon sevenlerin yüzünü güldürecek gibi görünüyor. Paylaşılan fragmanda öyle sahneler var ki, hayret etmemek mümkün değil.

Asıl adı Mission: Impossible Fallout olan fakat bizim Görevimiz Tehlike 6 ismiyle seyredeğimiz film oldukça gizemli bir havaya sahip. Şimdiye kadar iki fragman seyretmemize rağmen olayları neyin başlattığını bilmiyoruz. Özette Ethan Hunt'a verilen bir görevin kötü bittiğini anlıyoruz. O ve IMF ekibi bunun bedelini ödemek zorunda kalıyor gibi görünüyor. Ekibin her şeyi düzeltmek için zaman oldukça kısıtlı. Onlar zamana karşı mücadele verirken Ethan'ın peşine yeni yüzler düşüyor. Böylece işler iyice karışıyor. Fakat hepimizin iyi bildiği üzere gözü pek ajanımız ise yine kendini tehlikeye atmaktan çekinmiyor.

Asıl oyuncu kadrosundan Tom Cruise, Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames, Rebecca Ferguson ve Michelle Monaghan altıncı film için geri dönüyor. Henry Cavill, Angela Bassett ve Vanessa Kirby yeni karakterlerle bizleri şaşırtmaya hazırlanıyor. Normalde ekibin devamlı üyesi olan Jeremy Renner ise bu kez yok. Olmayışının nedeni ise Avengers 4 olarak açıklanmıştı.

Görevimiz Tehlike 6, 27 Temmuz'da vizyona girecek. Bakalım fragmanlarda yaratılan beklentiyi karşılayabilecek mi? Paylaşılan son tanıtımı hemen aşağıda görebilirsiniz.

İLGİLİ BÖLÜMLER