Channing Tatum'un Rol Alacağı Gambit Sonunda Çekilmeye Hazır

YAZAN Billur Dalak

İnanalım mı?

Başrolünde Channing Tatum'ın yer alacağı Gambit filmi seneler önce duyurulmuş ve büyük merak uyandırmıştı. Uzun zamandır "ha oldu, ha olacak" diyerek adını andığımız projenin sonunda çekilmeye hazır olduğu ortaya çıktı. Üstelik tüm ipuçları yaz aylarına işaret ediyor.

Gambit'in geçmişine bakarsak işlerin bir türlü istendiği gibi gitmeyişine şahit oluyoruz. Üç sene önce Channing Tatum, San Diego Comic Con'a katılmış ve X-Men ekibiyle birlikte izleyicilere poz vermişti. Böylece her şeyin yolunda gittiği ve filmin yakında geleceği imajı verilmişti. Buna rağmen proje tam üç senedir askıda bekliyor. Artık giderek umudumuzu kaybederken heyecan uyandıran gelişme Deadpool 2'nin galasında ortaya çıktı. X-Men filmlerinin yapımcılarından Simon Kinberg Gambit'in çekimlerini müjdeledi. Süreci de şu sözlerle özetledi: 

"Çok beğendiğimiz şahane bir senaryomuz var. Channing Tatum da bayıldı. Şimdi bir grup yönetmenle görüşüyor ve filmi kimin yöneteceğini belirlemeye çalışıyoruz. Önümüzdeki haftalarda yönetmenin belli olacağını düşünüyoruz. İşler yolunda giderse çekimler yaz sonunda başlayabilir."

Bu sözlerden anlıyoruz ki artık umudu kestiğimiz Gambit filmi sonunda bir senaryoya sahip. Üstelik hem ekipten hem de stüdyodan onay almış durumda. Şimdilik projenin tek eksiği yönetmen gibi görünüyor. Doğru isim bulursa yakında Gambit'i beyaz perdede görebiliriz. Elbette yeni bir aksilik çıkmazsa...

Siz ne diyorsunuz? Artık yılan hikayesine dönen Gambit'i yakın gelecekte seyreder miyiz? Daha da önemlisi ortaya beklentileri karşılayacak bir iş çıkar mı?