YAZAN Billur Dalak

Sonunda beklenen kötü geliyor mu yoksa?

Marvel ve Netflix ortaklığının ilk meyvesi olan Daredevil yakında üçüncü sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Çalışmalar devam ederken yeni bölümlere dair enteresan detaylar gün yüzüne çıkıyor. Eğer iddialar doğruysa dizide Bullseye'ı göreceğiz!

Başrolünde Charlie Cox'un yer aldığı Daredevil ilk sezonuyla şaşkınlık yaratmış ve büyük beğeni toplamıştı. İkinci sezonda bu kaliteyi sürdüremese de en iyi çizgi roman uyarlaması dizilerden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Sevilen dizi yakında üçüncü sezonuyla izleyici karşısına çıkacak. Doğal olarak yeni gelişmeler ve iddialar ortaya çıkmaya başladı. 

İlgi uyandıran detaylardan ilkinin kaynağı setten paylaşılan fotoğraflar. Charlie Cox bu fotoğraflarda birinci sezonda giydiği tamamen siyah ve korumasız kostümüyle görünüyor. The Defenders'ta yaşananların ardından kırmızı köstümü bir kenara bırakıp ilk günlerdeki haline geri döndüğü düşünülüyor. Bu da bizleri nasıl bir sezonun beklediğini merak etmemize neden oluyor.

İkinci sürpriz ise daha çok bir iddiaya dayanıyor. That Hashtag Show'un gündeme getirdiği gelişmeye bakılırsa üçüncü sezonda Daredevil'ın efsane kötülerinden Bullseye izleyici karşısına çıkabilir. Bu iddianın kaynağı ise dizinin oyuncu kadrosuna katılan yeni bir isim. Wilson Bethel'in yeni sezonda yer alacağı bir süre önce belli olmuştu. Normalde onun Matt Murdock ve Wilson Fisk arasında kalan bir FBI ajanı olduğu açıklanmıştı. Şimdi pek çok farklı kaynak onun Bullseye olduğunu iddia ediyor. Her ne kadar bu karakter Bullseye gibi durmasa da dizi için karakterin geçmişinin değiştirilmesi söz konusu olabilir. Bu açıklama sadece karaktere kılıf uydurma amacıyla izleyicileri yanlış yönlendiriyor da olabilir. Dolayısıyla bu dedikodunun ne kadar doğru olduğunu henüz bilmiyoruz. Fakat Daredevil'ın Bullseye'ı getirmesinin pek çok hayranı heyecanlandıracağından eminiz.

Siz ne düşünüyorsunuz? Üçüncü sezonda Bullseye'ı görme zamanımız geldi mi?

İLGİLİ BÖLÜMLER