YAZAN Eser Güven

Bu hafta sonu güzel geçecek

Hafta sonu indirimleriyle birlikte zaman zaman bazı oyunlar "hafta sonu boyunca ücretsiz oynayabilirsiniz" kampanyaları düzenliyor biliyorsunuz. Bu hafta sonu ise bunu yapan üç büyük oyun var ve her zevke hitap eden bu oyunlar sayesinde oyun dolu güzel bir hafta sonu sizi bekliyor.

Öncelikle oyunları sayayım: Rainbow Six Siege, Middle-earth: Shadow of War ve Tides of Numenera.

Geçen hafta tamamen Türkçeleştirileceği haberini verdiğimiz Rainbow Six Siege, Pazar gecesi saat 23:00'e kadar PC, Xbox One ve PlayStation 4'te ücretsiz olarak oynanabilecek. Yine bu süre içerisinde oyunu satın almaya karar verirseniz oyuna %50 indirimli olarak sahip olabilirsiniz.

Haftanın bir diğer oynaması ücretsiz oyunu olan Middle-earth: Shadow of War. Oyunun resmi sitesinde diğer platformlar için bilgi bulunmuyor ama oyunun Steam üzerinden hafta sonu boyunca ücretsiz olarak oynanabileceğini söyleyeyim. Oyunun mağaza sayfasına girerek hemen indirebilir ve yine Pazar gecesi 23:00'e kadar oynayabilirsiniz. "Hemen indirebilirsiniz" dedim ama Oyunu Oyna düğmesine basıp da Gerekli Depolama Alanı olarak yaklaşık 100GB'lık bir alan gördüğünüzde bundan vazgeçmeniz de olası :)

Bu hafta sonu boyunca ücretsiz oynayabileceğiniz son oyun ise bir RYO efsanesi olan Torment: Tides of Numenera. Öncelikle işe Can'ın incelemesini okuyarak başlayın, sonra da oyunun Steam sayfasına girerek ücretsiz denemenizi başlatıverin. Oyunun ana hikayesinin yaklaşık 25-30 saat sürdüğünü düşünürsek elinizi çabuk tuttuğunuz taktirde bu 3 gün içinde oyunu bitirme ihtimaliniz bile var.

İLGİLİ BÖLÜMLER