YAZAN Billur Dalak

Nasıl yani?

DC çizgi romanlarından uyarlanan Arrow'un televizyon macerası tam gaz devam ediyor. Dizinin gelecek sene yedinci sezonla ekrana döneceğini zaten biliyorduk. The CW'nun gelecek sezon yapımlarını tanıttığı partide heyecan uyandıran yeni bilgiler ortaya çıktı. Bu açıklamalara bakılırsa Arrow, The Flash, Supergirl ve Legends of Tomorrow'un ortak bölümünde Batwoman da olacak!

DC'nin televizyon ayağı bir anlamda Arrow ile başladı desek, çok da yanlış olmaz. Daha önce pek çok DC uyarlaması izledik ama bunlardan hiçbiri koca bir evrene dönüşmedi. Arrow ise başarılı bir başlangıç yaparak The Flash, Supergirl ve Legends of Tomorrow için yolun açılmasına vesile oldu. Aynı dünyada geçen bu diziler her sene ortak bir bölümle bir araya geliyor. Kahramanlarımızı buluşuran büyük bir macera izliyoruz. İşte önümüzdeki sene izleyeceğimiz ortak bölüm bir ilke imza atacak. Batwoman izleyici karşısına çıkacak! Bu heyecan uyandıran açıklama The CW kanalının gelecek sezon partisinde Arrow'un başrolünü üstlenen Stephen Amell tarafından açıklandı. Sevilen oyuncu şu sözleri sarf etti:

"The CW'da gelecek sezon yeni bir ortak bölüm yayınlayacağımız için çok heyecanlıyız. Üstelik bu sefer yeni bir karakteri tanıtma fırsatımız olacak. İlk defa ekranlarda olacak Batwoman ile birlikte mücadele veriyor olacağız. Bu da şahane bir gelişme. Ortak bölüm aralık ayında ekrana gelecek. Şimdi buradan ayrılmam ve çekimlere gitmem gerekiyor."

Batwoman'ın izleyici karşısına çıkmasıyla birlikte Gotham şehri Arrow evrenine resmen dahil edilmiş olacak. Bundan önce şehrin adı üstü kapalı bir şekilde anılmıştı. En heyecan uyandıran gelişme ise Oliver Queen'in direkt Bruce Wayne'in adını telaffuz etmesi olmuştu. Şimdi işler bir sonraki aşamaya taşınacak ve Batwoman televizyon izleyicilerine tanıtılacak. Bakalım bu heyecan uyandıran gelişme beklentilerimizi karşılayabilecek mi?

İLGİLİ BÖLÜMLER