Venom'a Dair Merak Edilen Detayı Woody Harrelson Ağzından Kaçırmış Olabilir

YAZAN Billur Dalak

Enteresan bir açıklama

Sony'nin Spider-Man olmadan beyaz perdeye taşıdığı Venom yakında izleyici karşısına çıkacak. Bu projeye dair en fazla merak edilen detaylardan biri de Carnage. Woody Harrelson'ın Venom'da Carnage rolüyle boy göstereceği ardından kendi filmine kavuşacağı iddia ediliyordu. Tecrübeli oyuncunun son açıklaması da bu iddiaları destekler nitelikte.

Gelin önce kısa bir özet geçelim. Sony'nin elinde Spider-Man ile birlikte bu dünyadaki pek çok kötünün de sinema hakları bulunuyor. Marvel'la yapılan anlaşma doğrultusunda Örümcek Adam'ı paylaşıyorlar. Fakat geriye kalan tüm karakterlerin hakkı hala Sony'de. Stüdyo da bu fırsatı değerlendirmek ve her karakter için ayrı bir film çekmek istiyor. Bunun ilk ayağı Tom Hardy'nin rol aldığı Venom olacak. Onunla birlikte bazı karakterlerin tanıtılması ve diğer filmlerinin yolunun açılması planlanıyor. Bu bağlamda Carnage'ın Venom'da görünmesi bekleniyor. İddialar bu karakteri Woody Harrelson'ın canlandırdığı yönünde. Şimdiye kadar bu dedikodular resmi kaynaklar tarafından onaylanmadı. Fakat tecrübeli oyuncunun sözleri bir anlamda iddiaları doğrular nitelikte.

"Bu filmde baya ufak bir rolüm var ama bir diğer filmde olacağım. Henüz senaryoyu okumadım. Risk almış oldum."

Onun bu açıklamalarından iki anlam çıkartmak mümkün. Ya şimdiden Venom'a bir devam filmi geleceği kesinlik kazandı ya da Woody Harrelson gerçekten Carnage'a hayat veriyor. Bahsettiği bir sonraki film onun orijin hikayesi olabilir. Bakalım bu ihtimallerden hangisi doğru çıkacak? 

İLGİLİ BÖLÜMLER