Games With Gold Haziran Oyunları Açıklandı

YAZAN Erdem Ünlü

Liste pek güçlü değil gibi

Haziran ayı için Xbox'ın "Games with Gold" oyunlarının listesi açıklandı. Assassin's Creed Chronicles: Russia, Smite Gold Bundle, All-Stars Racing Transformed ve Lego Indiana Jones 2: The New Adventures ayın farklı dönemlerinde bedava olacak.

Assassin's Creed Chronicles: Russia 2.5D bir platform oyunu ve 1-30 Haziran tarihleri arasında, Smite Gold Bundle ise 16 Haziran - 15 Temmuz tarihleri arasında Xbox One'da bedava olacak.

Assassinu2019s-Creed-Chronicles-Russia

Xbox 360 için ise 1-15 Haziran arası Sega'nın arcade yarış oyunu Sonic & All-Stars Racing Transformed ve 16-30 Haziran arası ise LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues isimli macera oyunu bedava olacak. İki oyun da geri uyumluluk ile Xbox One üzerinden oynanabiliyor.

Videonun altında negatif oylar ile yorumlar çoğunlukta ve bu durum duyurunun paylaşıldığını gördüğüm diğer platformlar için de geçerli. Haziran listesi oyuncuların pek hoşuna gitmişe benzemiyor, fakat Mayıs ayı listesinde olan Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain 15 Haziran'a kadar indirmeye açık olacak.

İLGİLİ BÖLÜMLER