Avengers Infinity War'u 43 Kez İzleyen Hayrana Marvel'dan Sürpriz

YAZAN Billur Dalak

Ne desek bilemiyoruz

Avengers: Infinity War vizyona gireli 43 gün oldu. Çılgın bir Marvel hayranı o zamandan bu yana filmi 43 kez seyretti. Yanlış okumadınız, aynı filmi 43 kere seyreden bu hayran deneyimlerini Twitter üzerinden paylaşıp bir anda viral oldu.

Nem: The Infinity Watcher isimli Twitter kullanıcısı Avengers Infinity War nisan ayının sonunda vizyona girdiğinden beri her gün sinemaya gidiyor. Deneyimini de Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla belgeliyordu. Onun bu macerası yabancı basının dikkatini çekti. Farklı platformların yaptığı haberlerin ardından bir anda Twitter ünlüsüne dönüştü. Geçtiğimiz gün 43. kez filmin izlemesinin ardından önce IMAX onunla irtibata geçti. Bu kararlı hayranlığının ardından ona 50 bilet hediye ettiklerini duyurdu. Daha sonra durumdan Avengers Infinity War'un yönetmenleri Joe ve Anthony Russo'nun haberi oldu. İkili onu gelecek sene vizyona girecek olan Avengers 4'ün galasına davet etti. Böylece bu büyük hayranın hayallerinin gerçek olmasına şahit olacağız. Elbette bunun için hem onun hem de bizim bir sene beklememiz gerekecek.

Açıkçası bir filmi 43 kere izlediğimi hayal edemiyorum. Gerçekten inanılmaz bir hayranlık seviyesi. Fakat ortaya çıkan sonuç hiç fena durmuyor. Siz ne diyorsunuz? 43 kez seyredecek kadar sevdiğiniz bir dizi veya film oldu mu?

İLGİLİ BÖLÜMLER