Sam Leaderboard

Origin Access Premier Aboneliği İle Tüm Yeni EA Oyunları Oynanabilecek

YAZAN Eser Güven

Bir Access daha

Electronic Arts "Access" ismini çok seviyor olsa gerek. EA Access ve Origin Access'in ardından duyurulan ve ismiyle kafaları karıştıran yeni abonelik sisteminin ismi Origin Access Premier. Bu Origin dijital dağıtım platformu ve Windows PC için yeni bir abonelik sistemi ama diğerlerinden çok daha üstün.

Üstün diyorum çünkü EA CEO'su Andrew Wilson'ın EA Play'de yaptığı açıklamaya göre bu servis EA'in "tüm yeni PC oyunlarını" içerecek. İstisnasız. Ek ücret gerektirmeden.

Bu sistem Origin Access'e çok benziyor, yine çıkacak olan oyunların deneme versiyonlarını önceden oynama imkanı olacak, ayrıca geniş de bir oyun kütüphanesi bulunacak. Ama Premier'in en önemli özelliği Electronic Arts'ın bundan sonra çıkaracağı tüm PC oyunlarına doğrudan erişim sunacak olması. Mesela 11 yıl aradan sonra yine PC'ye dönen Madden NFL, Şampiyonlar Ligi'ni içerecek olan FIFA 19, Anthem, Battlefield V... Sistemin aboneleri bu oyunları herkesten önce oynayabilecek ve bu oyunlar sistemden kaldırılmayacak.

EA yeni oyunlarının erken erişim tarihlerini de verdi:

  • Madden NFL 19 : 2 Ağustos 2018 (herkese açılma tarihi: 10 Ağustos)
  • FIFA 19 : 20 Eylül 2018 (herkese açılma tarihi: 28 Eylül)
  • 5 : 11 Ekim 2018 (herkese açılma tarihi: 19 Ekim)
  • Anthem : 15 Şubat 2019 (herkese açılma tarihi: 22 Şubat)

Origin Access Premier bu yaz aylarında açılışını yapacak. Aylık abonelik ücreti 15$, yıllık abonelik ücreti ise 100$ olacak. Bu fiyatlar Origin Access'in üç katı, onu da belirtmiş olayım.

İLGİLİ BÖLÜMLER