Bumblebee'nin Altyazılı Kamera Arkası Görüntüleri Türkiye'de İlk Kez Oyungezer'de

YAZAN Billur Dalak

Transformers dünyasına farklı bir bakış.

Geçtiğimiz günlerde ilk fragmanıyla boy gösterip dikkat çekmeyi başaran Bumblebee'nin altyazılı kamera arkası görüntüleri Türkiye'de ilk kez Oyungezer'de!

Fragmanıyla farklı havasını belli eden filmin yönetmenliğini Travis Knight üstleniyor. Başrollerde ise Hailee Steinfeld, John Cena, Pamela Adlon, Vanessa Ross, Peter Cullen ve Kenneth Choi gibi isimleri görüyoruz. Paylaşılan resmi özet Transformers dünyasında geçmişe döndüğümüzü ortaya koyuyor. 1987 yılında başlayan hikayede Kalifornia şehrindeki Charlie ile tanışıyoruz. 18 yaşına basmak üzere olan Charlie dünyadaki yerini bulmaya çalışıyor. Onun yerine savaşta yaralanmış Bumblebee'yi buluyor. Başlangıçta sıradan bir araba zannettiği Bumblebee'nin hayata dönmesine yardımcı oluyor. Böylece onun sıradan bir otomobil olmadığını hızla kavramış oluyor.

Paylaşılan görüntüler sayesinde Bumblebee'nin kamera arkasına yakından bakma fırsatı yakalıyoruz. Fragmanda sezdiğimiz o farklı havanın nedeninin ise yönetmen Travis Knight olduğuna emin oluyoruz. Animasyon filmler yöneterek adını duyuran Travis Knight seriye yeni bir soluk, farklı bir bakış açısı getirmeyi başarıyor.

Sevdiğimiz kahramanlardan biri olan Bumblebee'nin geçmişini göreceğimiz 21 Aralık'ta vizyona girecek. Türkiye'de ilk kez Oyungezer'de olan kamera arkası görüntülerini ise hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz:

İLGİLİ BÖLÜMLER