Netmarble Yepyeni Bir Mobil RTS İle Karşımızda: Savaş Meydanı

YAZAN Sistem Yöneticisi

Gerçek zamanlı strateji sevenlere

Eğer mobil cihazlarda strateji oyunları oynamayı seviyorsanız Netmarble'dan tam size göre bir oyun geldi. Netmarble bu sefer de göğüs göğüse savaşların yaşanacağı, aksiyon ve heyecan dolu yepyeni bir gerçek zamanlı mobil strateji oyunu ile karşımıza çıktı. Savaş Meydanı ismindeki bu yeni oyun ile kendi birliklerimizi kuracak, komuta edecek ve dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı savaşabileceğiz.

Oyuncuların özgün savaş teçhizatları ve askerleri kullanarak kendi birliklerini kurup savaş stratejilerini geliştireceği ve zafer kazanmak için birliklerine komuta edecekleri Savaş Meydanı, App Store ve Google Play Store'dan indirilebiliyor.

Tamamen Türkçe desteğine sahip olan Savaş Meydanı'nda Topçu Onbaşı, Kenan Komutan gibi yerel karakterlerler ve yerel içerik de mevcut, bu da Türk oyunculara ekstradan oyun keyfi sunacak olan bir özllik. Oyundaki rütbeler de gerçek askeri rütbelere göre ayarlanmış durumda.

Netmarble EMEA CEO’su Barış Özistek oyunla ilgili şunları söylüyor: “Savaş Meydanı oyununda oyuncular neredeyse göğüs göğse hatta kıran kırana karşılıklı çarpışacak. Heyecanlı nefes kesen bölümlerin olduğu savaş oyununun müthiş ilgi görmesini bekliyorum. Oyunda ayrıca Türk oyuncuların çok seveceği yerel karakterlere de yer verdik. Savaş Meydanı’ndaki komutanlara vereceğim en önemli taktik şu: En iyi savunma her zaman hücumdur! Savunmada kalmayın, saldırıya geçin ve savaş moduna girin!"

Oyun hakkında daha fazla bilgiyi www.savasmeydani.com web sayfasından alabilir, oyunu Android için Play Store, iOS için ise App Store sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

İLGİLİ BÖLÜMLER