Lenovo Yeni Ürünlerini Tanıttı!

YAZAN Cengizhan Kervancı

E3 Fuarında yeni ürünler görücüye çıktı.

E3 Fuarı’nda tanıtılan yeni ürün ailesi, Lenovo Legion Y730 ile Y530 dizüstü bilgisayarlar, T730 ile T530 tower (kule kasa tipi) bilgisayarlar ve C730 ile C530 küp kasa bilgisayarlardan oluşuyor. Tüm cihazlar, sistemin ısınmasını önlemek için iyileştirilmiş termal özelliklerle sunuluyor ve oyunlarınızda sınırları zorlarken içinizin rahat olmasını sağlıyor.

Lenovo Legion Y730 ile Y530 dizüstü bilgisayarları, tek çantada iki dizüstü bilgisayar taşıma gereksinimini ortadan kaldırıyor ve her iki gereksinimi tek bir şık makine ile karşılıyor, böylece iş gününden oyuna zahmetsizce geçiş yapmanızı sağlıyor. Alüminyumdan üretilen ve sofistike gri renkte tasarlanmış Lenovo Legion Y730 dizüstü oyun bilgisayarı, full HD IPS ekrana ve ultra ince bir çerçeveye sahip.

Günümüzün en zorlu oyunlarını çalıştırmak için fazlasıyla yeterli kapasiteye sahip olan bu dizüstü bilgisayarlar, NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti kadar grafik işlemcisi, 8. Nesil Intel Core i7 işlemcilerine kadar işlemci seçenekleri ve Windows 10 ile donatılmış olarak sunuluyor. 1 ms'nin altında giriş yanıt süresi sağlamak üzere tasarlanan klavyeleri, rakiplere karşı ihtiyaç duyacağınız saliselik farkı elde etmenizi sağlıyor. 

Lenovo Legion C730 ve C530 küp kasa tipi bilgisayarlar, hafif ve alandan tasarruf sağlayan ve aynı zamanda bir masaüstü bilgisayarın avantajlarından yararlanmak isteyen hırslı oyunculara hitap ediyor. Taşınabilen 19L gri renkli şasi ile yeniden tasarlanan yeni küp kasa bilgisayarlar, önceki modellere kıyasla daha küçük ve hafif olup optimum ayarlarınızı istediğiniz her yere götürmenize olanak sağlıyor.

İLGİLİ BÖLÜMLER