Steam 2018 Yaz İndirimleri BAŞLADI!

YAZAN Eser Güven

Yazın en büyük indirim sezonu başladı!

Her sene büyük bir heyecanla beklediğimiz ve bir kez daha cüzdanlarımıza hakim olmakta zorluklar yaşayacağımız Steam Yaz İndirimleri başladı sevgili Oyungezerler! Steam'in anasayfası cıvıl cıvıl, indirimlerle dolu. Keşke hep böyle olsa. Muhtemelen telefonlarınıza da "istek listenizdeki bir öğe indirimde" bildirimleri gelmeye başlamıştır.

Ohoo iki dakika sabredemeyip hemen İstek Listenizdeki hangi oyunların, yüzde kaç indirime girdiğini görmek için Steam sayfalarını gezmeye başlamışsınızdır bile. Unutmayın ki bazen oyunların indirimli hallerinin görünür hale gelmesi biraz zaman alabiliyor, ilk baktığınızda istediğiniz oyun indirimde değilse hemen üzülmeyin, bir saat sonra tekrar kontrol ediverin. Zaten indirimler Temmuz'un ilk haftasına kadar süreceği ve indirim oranları da hep aynı kalacağı için çok da acele etmenize gerek yok.

Bir kez daha hatırlatayım, fiyatı ne kadar düşerse düşsün oynamayacağınızı düşündüğünüz oyunlara boş yere para dökmeyin; onun yerine sonradan pişman olmayacağınız, merak ettiğiniz oyunlara yatırım yapın, özellikle de bağımsız oyunlara şans vermeyi unutmayın. Haydi bakalım, cüzdanınıza kuvvet.

İLGİLİ BÖLÜMLER