YAZAN Eser Güven

Bir cyberpunk klasiği

Steam Yaz İndirimlerinde birbirinden güzel oyunlar indirime girdi ama hiçbir indirim 0 liraya düşen bir oyunun indirimi kadar cazip olamaz :) Humble Bundle sayesinde bir oyunu daha kütüphanelerimize tamamen ücretsiz olarak ekleyebileceğiz: Shadowrun Returns.

Aynı isimli masaüstü rol yapma oyununa dayanan Shadowrun Returns büyü ve teknolojinin bir arada olduğu distopik bir gelecekte, yarı cyberpunk, yarı şehir ortamında geçiyor. Shadowrun serisinde insanlar elfler, cüceler, troller ve diğer fantastik ırklar birlikte yaşıyorlar. Humble Bundle oyunun Deluxe versiyonunu veriyor ve bu versiyonda oyunun tüm içeriğine ek olarak soundtrack albümü ve çizim kitabı da bulunuyor.

Shadowrun Returns'e sahip olmak için yapmanız gereken tek şey şu sayfayı ziyaret ederek oyunu sepetinize atmak ve alışverişi tamamlamak. Oyunun Steam ürün kodu hesabınıza gönderilecek.

Hazır Shadowrun Returns'e sahip olmuşken devam oyunları Shadowrun: Dragonfall ve Shadowrun: Hong Kong'a da göz atabilirsiniz. Her iki oyun da şu an indirimde ve yaklaşık 8'er liraya düşmüş.

İLGİLİ BÖLÜMLER