YAZAN Utku Çakır

Ne alsak?

 Dün itibariyle Steam yaz indirimleri başladı ve oyunların ucuzlamasını bekleyenlerin gözleri yuvalarından fırladı. Alışık olanlar zaten biliyor ama PC oyunculuğuna yeni girenler için, Steam'deki bu indirimleri 'devasa bir pazar yeri' olarak özetlemek mümkün. Binlerce oyun indirimde ve bundan dolayı seçimler arasında kaybolma şansınız yok yüksek. Ben de bunun için sizin yerinize markete girdim, indirimdeki oyunlara göz attım ve aralarından kesinlikle satın almanız gerekenleri kenara not ettim. Listedeki oyunların mümkün olduğunca ucuz olmasına ve yüksek indirim oranına sahip olmalarına da dikkat ettim. Söylememe gerek yok elbette ama ben hazırladığım için elbette listeyi kendi zevklerim yönlendirdi. Ama siz de yorum kısmında tavsiyeler vermekten çekinmeyin lütfen.

Dark Souls III - 44.75₺

Büyük bir Dark Souls serisi hayranı olarak, tepkilere göğüs gererek diyorum ki; Dark Souls III bu serinin en iyi oyunudur! 44 liraya en az 60 saatlik bir deneyim sizi bekliyor.

Vanquish - 20.40₺

Şu üstteki görsel oyunu çok güzel açıklıyor: Motion blur, yerde kaymaca, garip efektler ve devasa silahlar. Bu üçü size uyuyorsa, buyurun.

The Witcher 3: Wild Hunt - GOTY Edition - 29.97₺

The Witcher 3'ü oynamayan kaldı mı bilmiyorum artık ama 30 liraya hem ana oyun, hem de iki ek paketi muhteşem bir fırsat. Bakayım Steam kaç saat oynadığımı göst- 521 saat mi? Nasıl ya :/

Dying Light - 23.99₺

Hazır ikincisi de duyurulmuşken, gelmiş geçmiş en iyi zombi/aksiyon/parkur oyunlarından birini oynamazlık etmeyin sakın.

Borderlands 2 GOTY Edition - 12.98₺

13 liraya 100'lerce saatlik eğlence. Borderlands 3'e biraz daha var gibi, eğer ilk oyunu oynayıp bunu oynamadıysanız çok şey kaçırıyorsunuz demektir.