YAZAN Mert Köse

Dontnod hızını alamıyor.

Fransız geliştirici Dontnod Entertainment’ın merakla beklenen oyunu Life is Strange 2’nin ilk bölümü bu sene içerisinde geliyor. Oyunun resmi kanalından paylaşılan çıkış tarihi videosuna göre ilk bölüm 27 Eylül’de PlayStation 4, PC ve Xbox One için geliyor.

Oyunla ilgili daha fazla detayı ağustos ayında öğrenecekmişiz. Bildiğimiz bir şey varsa o da ilk oyundaki ana karakterlerimizi bu oyunda oynayamayacak olmamız. İki oyun da aynı evrende geçtiği için bir şekilde onları görebiliriz, bunu ancak oynadıktan sonra öğreneceğiz.

> Vampyr - İnceleme Puanları

Dontnod Entertainment ise son bir ayı oldukça hızlı geçirdi. Önce 5 Haziran’da merakla beklenen oyunları Vampyr’i piyasaya çıkardılar. Hemen birkaç gün sonrasına Twin Mirror isimli psikolojik gerilim türünde yeni bir yapım duyurdular. Yetmiyormuş gibi E3’teki Microsoft konferansında Life is Strange evreninde geçen, 26 Haziran’da ücretsiz olarak piyasaya çıkacak olan The Awesome Spirit of Captain Spirit’i  gösterdiler. Umarız dengesiz bir hız içerisinde değildir ekip. Yeni bir Telltale ile karşı karşıya kalmak istemeyiz.