YAZAN Cengizhan Kervancı

Genişleme devam ediyor.

Ülkemizde de oldukça fazla bir oyuncuya kavuşan Black Desert Online, yeni etkinlikler ve güncellemeler ile oyun dünyasındaki iddiasını sürdürüyor. Dünya Kupası süresince devam edecek olan Futbol Festivali etkinliği ile oyuncularına farklı bir atmosfer sunuyor.

Oyun kapsamında oyun tutkunlarını serinletmeyi hedefleyen Black Desert, Thermian Su Festivali etkinliğini de duyurdu. Yaz etkinliklerinin yanı sıra Steam'de başlayan indirimlere oyunun yapımcı firması Pearl Abyss'in de katılmaya karar vermesinin ardından Black Desert severleri büyük indirimler bekliyor.

Steam ve Web üzerinden yapılacak alımlarda geçerli olacak yüzde 50 indirim fırsatı 21 Haziran itibari ile geçici bir süreliğine oyun severleri bekliyor. Ayrıca, Black Desert Online ekibi, özel bir içerikle farklı bir etkinlik tasarlıyor. Özellikle yapılacak Gizli Görev etkinliğinin oyun severler tarafından büyük heyecanla karşılanması bekleniyor. Henüz etkinlik sonucunda ödül olarak verilecek miktar kararlaştırılmadıysa da kazananın 5000 lira civarı bir tutar kazanacağı düşünülüyor.

İLGİLİ BÖLÜMLER