Steam Yaz İndirimlerinde Alıp Saatlerce Oynayabileceğiniz 10₺ Altı Oyunlar

YAZAN Utku Çakır

10 liraya saatlerce oyun.

 Steam yaz indirimleri başladı, biz de geçtiğimiz cumartesi indirimlerde kesinlikle almanız gereken 15 oyunu bir araya getirdik. Bu sefer de daha önceki indirimlerde de yaptığımız gibi, 10₺ altındaki oyunlara bakacağız. Fakat bu sefer bir farklılık olsun diye, listeyi 'az para verip çok oynayacağınız' oyunlar konseptinden oluşturdum. Sonuçta şu an indirimde olan binlerce farklı oyun var ama birçoğu sadece birkaç saatlik oynanış sunuyor. Bu listedeki oyunların bazılarınıysa 100'lerce saat bile oynayabilirsiniz. Söylememe gerek yok elbette ama ben hazırladığım için elbette listeyi kendi zevklerim yönlendirdi. Ama siz de yorum kısmında tavsiyeler vermekten çekinmeyin lütfen.

Dishonored - 7.24₺

İkinci oyun elbette daha iyi ama eğer seriye yeni girecekseniz Dishonored, hem hikâyenin başlangıç noktası hem de oldukça ucuz olması nedeniyle çok iyi bir tercih. Tahmini oyun süresi: 15 - 20 saat.

Rome: Total War - 9₺

Bütçeyi biraz daha zorlayıp 20₺ daha vererek ikinci oyunu almamanız için hiçbir sebep yok ama ilk Rome oyununun tadı da bir başkaydı yahu! Gaza gelmek için buyurun, Divinitus dinleyin. Tahmini oyun süresi: 50 - ∞ saat.

Mount & Blade - 3.74₺

Arkadaşlar lüten Bannerlord ne zaman gelecek diye sormayın artık, bilmiyorum :/ Yani, yarın da çıkabilir, Cyberpunk 2077'den sonra da gerçekten hiçbir fikrim yok. Ama daha önce oynamadıysanız Mount & Blade biraz da olsun 'at ve kılıç' açlığınızı yatıştıracaktır. Tahmini oyun süresi: 50 - ∞ saat.

The Witcher 2: Assassins of Kings - 4.65₺

Biliyorum, aramızda bazıları The Witcher serisine direkt olarak üçüncü oyunla daldı. Burada kızacak bir şey yok, o oyun her yönüyle ilk iki oyundan çok daha iyi. Ama her ne kadar oynanış mekanikleri açısından Witcher 1'i herkese tavsiye edemesem de, ikinci oyunu oynamadıysanız 4.65 TL'den kapma fırsatını sakın kaçırmayın derim. Tahmini oyun süresi: 30 - 50 saat.

Dragon Age: Origins - 7.75₺

Dragon Age 2 ile aksiyon oyunu olan, Inquisiton'la da DVO'laşan Dragon Age serisinin herkesin kalbinde yer etmiş ilk oyunu Origins'i şu an 7.75 TL'ye satın alabilirsiniz! Hatta sararsa, ek paketi Awakening'i de aynı fiyata kapabilirsiniz. Tahmini oyun süresi: 50 - 80 saat.