Unravel 2'nin Kısıtlı Versiyonu Temmuz Sonuna Kadar Bedava!

YAZAN Eser Güven

2 bölüm de olsa oynamak isteyenlere

Electronic Arts'ın E3 2018'de duyurduğu, hatta duyurunun ardından "oyun şu an çıktı bile" diyerek sürpriz yaptığı Unravel 2'yi merak ediyorsanız size güzel bir haberimiz var. EA, Unravel 2'nin kısıtlı versiyonunu PC, PS4 ve Xbox One için bedavaya sunuyor ve bu teklif Temmuz sonuna kadar geçerliliğini koruyacak. Oyunun bu kısıtlı versiyonunda oyunun ilk iki bölümü bulunuyor ama kısıtlılık sadece bölüm sayısıyla sınırlı değil. Oyunu en fazla 10 saat oynama hakkınız var. Yani bu versiyonu denemek isterseniz oyunu açık bırakıp içeriye çay demlemeye falan gitmenizi önermiyorum.

Unravel 2'de sevimli kırmızı yumak karakterimiz Yarny'e bir de maviş yumak arkadaş katılıyor ve oyunu artık co-op olarak da oynayabiliyoruz. İlk oyunu oynamış olanlar zaten biliyordur, yana ilerlemeli, bulmaca odaklı bir platform oyunu Unravel 2.

Oyunun tam versiyonunda altı bölüm bulunuyor. Oyun süresi çok fazla sayılmaz, her bir bölümü yaklaşık olarak 30 dakika ile 1 saat arasında bitirebiliyorsunuz. PC, PS4 ve Xbox One için satışa sunulan oyunun fiyatı ise bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak 20$ ile 20€ arasında değişiyor. Playstore'da 98 liraya satılan oyun Steam üzerinden yayınlanmadığı için de bize özel daha düşük bir fiyatı yok maalesef.

İLGİLİ BÖLÜMLER