YAZAN Cengizhan Kervancı

Yapımcı firma geri dönüşleri merak ediyor.

Günümüzde bildiğiniz üzere Battle Royale oyunları artık aldı başını gidiyor. Her köşe başında bir yeni yapım görmek bizi şaşırtmıyor. Tabii ki içlerinde gayet iyi ve şaşırtıcı olanlar da var. Bu kategori içerisine giren ve başarılı olacağına sonuna kadar inandığım yapımlardan birisi ise Fear the Wolves.

Oyun yine 100 kişinin bir alanda hayatta kalma mücadelesine dayanıyor. Ancak, bu mekan oldukça yüksek radyasyon oranına sahip Çernobil olunca, gece gündüz değişkenleri olunca, radyoaktivitenin arttığı alanlara girmek zorunda olduğunuzda ortam bir hayli değişiyor ve daha bir aksiyonlu hale geliyor. Eee tabi bir de bu ortamda evrim geçirmiş bazı kurtlar ve diğer yaratıklar eklenince rakipleriniz sadece alandaki diğer 99 oyuncu olmaktan çıkıyor.

Oyun yapımcısı Vostok, kullanıcılardan gelecek yorumları merak edip, oyunu buna göre şekillendirmek için dün Beta Test kayıtlarının başladığını duyurdu. Beta'nın ne zaman başlayıp, ne zaman biteceği henüz belli değil. Ancak bu beta'nın kesinlikle PC üzerinde olacağı kesinleştirildi. 

Betaya katılmak isteyenleriniz var ise buraya tıklayıp, formu doldurması yeterli.

galeri

Geçtiğimiz E3'te yayınlanan fragmanı kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için aşağıya ilgili video'u bırakıyorum.

İLGİLİ BÖLÜMLER