Sam Leaderboard Tedx

Sea of Thieves'e Yıl İçinde 3 Büyük Güncelleme Daha Gelecek

YAZAN Eser Güven

Rare kendini Sea of Thieves'e adamış durumda

IGN'ye konuşan Rare'in stüdyo başkanı Craid Duncan ve tasarım direktörü Mike Chapman oyunculara yeni içerikler hakkında ipucu verdi ve 2018 içerisinde oyun için üç büyük içerik güncellemesi sunmayı planladıklarını söyledi.

Bu üç büyük güncelleme, daha önce açıklanmış olan The Hungering Deep (yayınlandı) ve Cursed Sails (ay içinde yayınlanacak) haricinde yapılacak güncellemeler. E3'te duyurulan bir diğer güncelleme olan Forsaken Shores'u bu üçlünün içinde sayıp saymadıklarını ise bilmiyoruz. Bu açıklama Rare'in oyunun çehresini iyice değiştireceğini ve oyunculara yeni hikayeler ve oyunu oynamak için yeni sebepler sunacağını gösteriyor. Chapman yeni içeriğin oyundaki tüm bölgeleri daha da zenginleştireceğini ve bu güncellemelerde Rare'in üzerinde çalıştığı yepyeni mekanikler de bulunacağını söylemiş.

Duncan "şu anda Sea of Thieves üzerinde çalışanların sayısı, oyunu geliştirirken üzerinde çalışanların sayısından çok daha fazla" diyor ve Rare'in kendisini tamamen Sea of Thieves'e adadığını söylüyor. Bu da Sea of Thieves seven oyuncular için son derece güzel bir haber. Özellikle bu tür çevrimiçi oyunların sürekli olarak güncelleme alması, oyunculara sürekli olarak uğraşacak yeni şeyler verilmesi oyunun ömrünü ve oyuncu sayısını ciddi olarak arttıran hamleler.

Sea of Thieves, PC ve Xbox One'da oynanabiliyor.

İLGİLİ BÖLÜMLER