Elinizi Çabuk Tutun - Steam Yaz İndirimleri Bugün Sona Eriyor!

YAZAN Eser Güven

Artık son saatler

Hani olur da son dakikayı beklediyseniz, cüzdanınızı çoktan Gabe Newell'a fırlatmadıysanız daha da geç kalmamanız için hatırlatma yapalım. Steam'in büyük yaz indiriminin artık son gününe geldik, indirimler bu akşam Türkiye saati ile 20:00'de sona erecek ve sonrasında Sonbahar İndirimine kadar bayağı bir beklememiz gerekecek.

Eğer bu tür indirimlerde son dakikayı bekleyenlerdenseniz günü kaçırıp sonra pişman olmayın, İstek Listenizdeki oyunlara son bir kez daha göz atın, gerçekten almak ve oynamak istediklerinizi değerlendirin.

Hala daha bir şeyler almak istiyor (kabul edelim, hepimiz nefsimize yenik düşüyoruz) ama son gün olmasına rağmen kararsızlık yaşıyorsanız hazırlamış olduğumuz listelere mutlaka göz atmanızı öneriyorum, eminim ki aklınızı çelecek oyunlar göreceksiniz:

Steam Yaz İndirimlerinde Kesinlikle Satın Almanız Gereken 15 Oyun - Yüksek indirim oranlı, birbirinden kaliteli, kesinlikle kaçırmamanız gereken 15 oyun.

Steam Yaz İndirimlerinde Alıp Saatlerce Oynayabileceğiniz 10₺ Altı Oyunlar - Fiyatları sizi aldatmasın, bunlar az para verip çok oynayacağınız oyunlar. Bazılarına 100'ün üzerinde saat gömecek, paranızın tam karşılığını alacaksınız.

Steam Yaz İndirimlerinde Almanız Gereken 50 TL'lik Bağımsız Oyun Paketi - 50 liralık bir bütçeniz mi var? O zaman doğru yerdesiniz. Bu bağımsız oyun paketinde herkese hitap edecek isimler var.

Steam Yaz İndirimleri - Yakın Tarihli 10 Adventure Tavsiyesi - Şöyle güzel bir adventure oynayayım, hem ucuz olsun, hem de çok eski olmasın diyorsanız o halde sizi yakın tarihte çıkan, bazılarını daha önce duymadığınız ama hepsi de birbirinden güzel adventure oyunları tavsiyelerimize alayım.

E hadi, hala ne bekliyorsunuz? :)

İLGİLİ BÖLÜMLER