Castlevania'nın İkinci Sezonu Sonbahara Kaldı

YAZAN Eser Güven

Belmont'a sayılı aylar kala

Konami'nin Netflix'te yayınlanan Castlevania animasyon dizisinin ikinci sezon tarihi belli oldu. Normalde bu yılın yaz aylarında yayınlanması planlanan ikinci sezon bir miktar ertelendi ve yayın tarihi 28 Ekim 2018 olarak açıklandı.

Aslında Castlevania animasyon dizisinin Netflix'te başarılı olup olmayacağı belli değildi, bu bakımdan kendisini bir risk olarak kabul etmek mümkün. Belki de bu yüzden dizinin ilk sezonu yalnızca 4 bölümdü ama son bölüm resmen "ikinci sezonu nerede bunun?" dedirticesine merak ettirici bir şekilde bitti. Dizide Trevor Belmont'u seslendiren isim Hobbit'teki Thorin rolüyle tanıdığımız Richard Armitage.

Dizinin ilk sezonu bundan tam bir sene önce, 7 Temmuz 2017'de yayınlanmıştı. Bildiğiniz üzere Netflix'te diziler bölüm bölüm değil de tüm sezon halinde yayınlanıyorlar. Castlevania'nın ikinci sezonu sekiz bölümden oluşacak ve 26 Ekim'de tüm bölümlere birden kavuşacağız.

İkinci sezonun fragmanı henüz yayınlanmadı ama diziyi hala seyretmediyseniz açılış jeneriğine aşağıdan göz atabilirsiniz, kim bilir belki de dikkatinizi cezbeder:

İLGİLİ BÖLÜMLER