Geralt'ı Seslendiren Doug Cockle 'The Witcher 4 Ciri'ye Odaklanmalı' Diyor

YAZAN Eser Güven

The Ciri

CDPR'dan Adam Kicinski daha önce "The Witcher 4 olmayacak" demiş olsa da er ya da geç yeni bir Witcher oyunu ile karşılaşacağımızı sanırım hepimiz çok iyi biliyoruz. Witcher serisinde Geralt'ı seslendiren Doug Cockle da Gamereactor sitesine verdiği röportajda yeni Witcher oyunu hakkında kendi görüşlerini paylaşıyor.

Aktör kendisine yöneltilen "SoulCalibur VI'daki Geralt sizin bu karakteri son seslendirişiniz mi olacak" sorusuna verdiği cevapta The Witcher 4'te (kendisi 4 dediği için ben de öyle yazıyorum, yoksa burada bahsedilen üçlemenin dışında bir Witcher oyunu) yer almayı beklemediğini söylüyor ve şöyle devam ediyor: "Bu elbette tamamen benim kendi fikrim ve CD Projekt Red de ne yaptığını çok iyi bilen bir stüdyo ve planlarının ne olduğunu da bilmiyorum... ama, eğer CD Projekt Red olsaydım The Witcher 4'ü yapar ve tamamen Ciri'ye odaklanırdım."

"Ciri, The Witcher 3'te diğer dünyaları ziyaret ettiğinden bahsediyor, bunun ipuçlarını veriyordu. Ciri'nin bu farklı dünyaları ziyaret ettiği bir oyundan çok güzel The Witcher 4 olur" diyor Cockle.

Şu an CD Projekt Red tamamen Cyberpunk 2077'ye odaklanmış olsa da sonrasında Ciri'yi görmeye devam edecekmişiz gibi bir his var içimde. Hatta hala izlemediyseniz Cyberpunk 2077 fragmanını Ciri'nin The Witcher 3'teki anlatımıyla birleştiren şu videoyu mutlaka izlemenizi öneririm: