YAZAN Utku Çakır

İndirimler devam ediyor.

Oyun dünyasının her yanında indirimler devam ediyor; cüzdanlar ağlıyor, listedeki oyunlar bir bir satın alınıyor. Ama farklı mağazalardaki onlarca indirimi takip etmek uzun ve yorucu bir iş olabilir. Biz de bunun için her hafta cuma günü Playstore, Steam, PSN ve XBL'de indirime giren en bomba oyunları tek bir haberde topluyoruz.

Karşınızda bu haftanın en çok dikkat çeken indirimleri:

Playstore

Yaz indirimleri: Dark Souls III - 45₺, Project CARS - 14₺, Tekken 7 - 55₺ ve daha fazlası. 1C Games indirimleri: Empathy: Path of Whispers - 20₺, NecroVision - 4.50₺, Realpolitiks - 16₺ ve daha fazlası.

Steam

Naruto Shippuden serisi, Planet Coaster - 50.40₺, SUPERHOT - 19.50₺, Slay the Spire - 15.75₺ ve daha fazlası.

PSN

Geçen hafta başlayan PS Plus çifte indirimleri devam ediyor. Listedeki oyunların normal indirimlerinin üstüne, PS Plus sahipleri iki katı indirim alıyor: HITMAN GOTY Edition - 89₺, Middle-earth: Shadow of War - 104₺, Kingdom Come: Deliverance - 107.40₺, The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition - 58.20₺ ve daha fazlası.

XBL

Bu hafta yine kötü indirimler var. Normalde şimdilerde başlaması gereken yaz indirimleri belki bir umut haftaya başlayabilir diyelim: Child of Light - 11.40₺, Sherlock Holmes: Crimes and Punishments - 16.25₺, Bomber Crew - 31.20₺ ve daha fazlası.

İLGİLİ BÖLÜMLER