DICE, 2 Battlefield DLC'sini Bir Kez Daha Ücretsiz Sunuyor!

YAZAN Cengizhan Kervancı

Oyuncular tarafından sevilen en iyi 2 ek paket!

DICE, yaptığı duyuru ile birlikte Battlefield hayranlarını sevindirecek bir haber verdi. Battlefield 1 için Turning Tides, Battlefield 4 için ise Second Assault ek paketleri 17 Temmuz'a kadar tüm platformlarda ücretsiz olacak.

Battlefield Turning Tides, itilaf devletleri ile isterseniz Gelibolu'ya saldırıp, isterseniz Osmanlı İmparatorluğu ile surları savunabildiğiniz bir ek paket. Savaşın devam ettiği yerlerde piyade olarak Alçıtepe'deki çatışmaya devam ediyoruz. İngiliz Kraliyet Deniz Piyadeleri ile Alman Donanmasının Kuzey Denizi'ndeki Heligoland Körfezi'nde girdiği çatışmada yer alıyoruz. Turning Tides, deniz çatışmalarında meydan okumaya hazır yeni L Sınıfı Muhrip ve hava saldırıları için yeni C Sınıfı Hava Gemilerini içeriyor.

Battlefield 4 Second Assault, Battlefield 3’ün çok sevilen dört haritasını; Metro, Caspian Border, Gulf of Oman ve Operation Firestorm’u, Frostbite 3 motorunun grafik gücüyle ve Battlefield 4 oynanışıyla geri getiriyor. Yeni 5 adet silah, 10 yeni görev ve Capture the Flag modu ekleniyor.