Nathan Fillion Uncharted Filminde Mi Oynayacak?

YAZAN Utku Çakır

Film mi, oyun mu yoksa başka birproje mi?

 2009 yılından beri ortada bir Uncharted filmi söylentileri geziyor ama ne yazık ki çoğu oyun filmi gibi bu da bir türlü tam olarak fikir aşamasını geçebilmiş değil. Fakat bu durum çok yakında değişecek gibi.

Firefly ve Castle dizilerinden tanıdığımız, Destiny'de de Cayde-6'i oynayan aktör Nathan Fillion, Instagram'dan paylaştığı iki fotoğrafla Uncharted filmine gönderme yaptı gibi. Aslında gibi demeye gerek yok, çok net bir şekilde Uncharted göndermesi bunlar işte!

Jade Raymond: ‘Assassin’s Creed’in Başarısı Beni Şaşırtıyor’

İlk fotoğrafta şarkıcı Drake yer almakta ve altında 'Sic Parvis Magna - 7-16-18" yazmakta. Sic Parvis Magna Uncharted serisinde geçen önemli bir söz, Drake de tabii ki serinin başkarakteri Nathan Drake'in soyadı.

İkinci fotoğrafta da bir büyüteç, harita ve notlar görüyoruz. Hmm, sanki Nathan bize keşfedilmemiş yerlere giden bir mezar avcısı göndermesi mi yapmaya çalışıyor?

Her iki fotoğrafın altında yazan 7-16-2018, yani 16 Temmuz da, 13 - 15 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek Comic Con Atlanta'ya bir gönderme olsa gerek.

iPhone Fiyatları Asıl Şimdi El Yakıyor!

Uncharted filmi, Nathan Drake ve kadim dostu Victor Sullivan'ın ilk tanıştığı zamanları konu alacak. Bundan dolayı yaşı 50'ye dayanmak üzere olan Nathan Fillion'ın genç Drake'i oynama ihtimali bana oldukça uzak geliyor. Belki de Fillion beyazperdede Victor'ı canlandıracaktır? Yakın da belli olacak. Tabii ki bu spekülasyonların hepsi, Fillion'ın filmden bahsettiğini varsaydığımız için ortaya çıkıyor. Buradan çok daha farklı bir proje de ortaya çıkabilir.