A Way Out Çok İyi Sattı - Oyunu 2.6 Milyondan Fazla Kişi Oynadı

YAZAN Nursema Emre

Mapus damlarından kurtulmaya çalıştığımız A Way Out, beklenenden fazla satıyor. 

Electronic Arts geçtiğimiz günlerde 1 Nisan - 30 Haziran 2018 arası sonuçları kapsayan birinci mali yılı takiben yatırımcı ve analistlerle konferans görüşmesi gerçekleştirdi. Electronic Arts'ın CEO'su Andrew Wilson, A Way Out'un 1 Nisan'dan 30 Haziran'a kadar olan süreçte 2.6 milyondan fazla oyuncuya ulaştığını açıkladı.

EA'in beklentilerini bile aşan oyun, 23 Mart 2018'de, yani ilk kez oyuncularla buluştuğu hafta içerisinde 1 milyon kopya sattı. A Way Out’un kreatif direktörü Josef Fares’in de belirttiği üzere Hazelight oyun gelirlerinin tamamını alıyor ve bu yüzden de dağıtımcı EA bir kuruş dahi kazanmıyor.

 awo announce06

A Way Out'u Nasıl Satın Alabilirim?

Hapishaneden kaçma temalı oyunu iki kişi oynamanız şart, oynayabilmek içinse oyunu sadece bir kişinin satın alması gerekiyor ve diğer kişi ücretsiz bir kopyaya sahip oluyor.

Hem oyun oynamak hem de dostlarınız ya da akrabalarınızla vakit geçirmek istiyorsanız, A Way Out'u PS4'te (89 ₺), Xbox One'da (129.25 ₺) oynayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra PC'ciyseniz de oyunu Origin'den 30 euro'ya (170 ₺)  satın alabilirsiniz.

Oyunu, Türk Telekom faturanıza 12 ay taksit ile, Playstore'dan satın alabilirsiniz.

İLGİLİ BÖLÜMLER