EA'in En Yeni Oyunlarını İçerecek Origin Access Premier Hayata Geçti [Güncellendi]

YAZAN Nursema Emre

Sims'in ek paketlerini de koyun da görelim! 

Güncelleme:

Geçtiğimiz günlerde EA'in Origin Acess Premier'ine dair tüm detayları sizlerle paylaşmıştık. Pazartesi gübü itibarı ile EA'in PC oyuncularına özel hizmeti devreye girdi. Tıpkı sizlere belirttiğimiz gibi, daha ilk günden NFL 19, FIFA 19 ve Battlefield 5 gibi ağır toplar da sistemin sayfasındaki yerlerini aldılar. Bu oyunlar önümüzdeki aylarda çıkış tarihlerinden önce Premier abonelerine sunulacaklar.

EA'in bu abonelik sistemi aylık 15 dolar veya yıllık 100 dolar ödemeniz gerekiyor. Bu sayede firmanın AAA statüsündeki oyunlarına ek bir ücret ödemeden sahip olabileceksiniz.

Siz de Origin Access Premier abonesi olmak istiyorsanız, buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

Orijinal Haber:

EA'in Origin Access Premier adıyla gelen ve EA'in en yeni oyunlarını içerecek PC oyun abonelik sistemi 30 Temmuz Pazartesi günü faaliyete geçiyor.

Halihazırda bulunan ve 'Origin Access' adını taşıyan sistemde yıllık abonelik için 29.99 dolar (146 TL) ödemeniz gerekiyordu. Origin Access Premier' sistemindeyse oyuncular en yeni EA oyunlarını piyasaya çıkışından 5 gün önce indirebilecek.

Fiyatlar Ne Alemde?

Origin'in yeni üyelik sistemiyle 'temel paket' için aylık 5 dolar (25 TL) veya yıllık 30 dolar (146 TL) ödemeniz gerekiyor. FIFA 19 ve Battlefield 5 gibi bombaları da bünyesinde barındırıran 'premier paket' içinse aylık 15 dolar ya da yıllık 100 dolar (485 TL) ödemelisiniz.

> Origin Access Premier Aboneliği İle Tüm Yeni EA Oyunları Oynanabilecek

Mevcut abonelerin fiyat değişikliklerinden etkilenmeyeceği ve 'premier' aboneliğe yükseltme seçeneğinin sunulacağı belirtildi. EA, konuyla ilgili yakın zamanda daha fazla açıklama yapacağını da sözlerine ekledi.

İLGİLİ BÖLÜMLER