PUBG'ye Büyük Bir Güncelleme Geliyor!

YAZAN Nursema Emre

PUBG boş durmuyor

Siz de takdir edersiniz ki PUBG gün geçtikçe birçok sebepten dolayı Fornite'ın biraz olsun gölgesinde kalmaya başladı. Bunun önüne geçmek isteyen PUBG Corp., PlayerUnknown’s Battlegrounds'ın en yeni güncellemesini devreye soktu. PUBG'nin uzun zamandır beklenen güncellemesiyle birlikte bir mermi penetrasyon sistemi ve dinamik hava özelliğine bazı yenilikler geliyor.

Büyük Turnuva Öncesi Brendan Greene'den Samimi İtiraf: ''Espora Hazır Değiliz''

PUBG Steam'de İlk Defa İndirime Girdi

Yenilenen mermi penetrasyon sistemiyle birlikte oyundaki gerçekçilik daha da artacak. Steam'de de açıklandığı üzere şimdiki yeniliklerle birlikte eskiden yapabildiğimiz gibi ön kollarınızla kafanızı ya da göğsünüzü koruyamayacaksınız. Mermi penetrasyonuna dair daha fazla şeyi aşağıdaki videodan öğrenebilirsiniz.

Bu arada değinmeden geçmeyelim: ön kol penetrasyon sistemi henüz pompalı tüfekler için geçerli değil. 

Sürekli değişkenlik gösterecek hava durumu da oyunun tekdüzeliğinden bizi biraz olsun kurtarıyor. PUBG'nin hava dinamikleri hakkındaki değişikliklerle ilgili daha çok bilgilenmek istiyorsanız videoyu izleyebilirsiniz.  

Umarım bu son güncelleme, PUBG'nin tekrar eski formuna kavuşmasını sağlar. 

Dipnot: Haberi yazdığımız sırada güncelleme henüz canlı olarak yayınlanmamıştı, ancak siz bunları okurken yayınlanmış olabilir.

Oyunu, Türk Telekom faturanıza 12 ay taksit ile, Playstore'dan satın alabilirsiniz.