Fallout 4'te Todd Howard'a Tapınılsın İstemez Misiniz?

YAZAN Eser Güven

Ben istemem

Valla açıkçası ben Fallout 4'te Todd Howard'a tapınılsın istemem ama belki aranızda Howard hayranları vardır diye bu moddan bahsetmek gerekiyor. PCGamer'ın haberine göre Wanaming0 isimli mod yapımcısının yayınladığı Todd Howard heykel modu sayesinde yerleşim yerlerine Howard'ın heykellerini yerleştirebilieceksiniz. Modun özellikleri arasında karanlıkta parlayan heykeller yerleştirmek de var ama en ilgi çekici özellik Red Rocket yerleşim yeri ve Glowing Sea'deki Minutemen heykellerini Howard'ın heykeliyle değiştirebilme seçeneği. Bunu yaptığınızda Children of Atom fraksiyonu Howard'ın heykeline tapmaya başlıyor haliyle.

Modun Nexus Mods sayfasındaki açıklamaya göre heykel "Bethesda Hill savaşının kahramanı General Todd Howard'ın heykeli". Kendisi Amerika tarihinin en cesur ismi ve insanlar görüp feyz alsın diye bronz heykeller sayesinde ölümsüzleştirilmiş.

Tapınabilir heykel yaptığınızda bir de dua sayfaları bulmanız mümkün, bu sayfalarda gördüğünüz üzere It Just Works yazıyor.

Bu, Todd Howard ile özdeşleşen bir internet meme'si :) Howard bu sözü E3'te Fallout 4'ü tanıtırken kullanmış ve bunun üzerinden sayısız espri türetilmişti. Bununla ilgili bir videoyu aşağıda izleyebilirsiniz:

Bakalım sırada ne var, belki de bir Todd Howard atom bombası?