YAZAN Eser Güven

Kesilen kesilene

Deadpool 2 dün itibariyle dijital olarak yayınlandı ve 20th Century Fox da filmden silinmiş bir sahneyi resmi olarak paylaştı. Daha önce de filmden bebek Hitler'li bir sahnenin silindiğini öğrenmiştik, aşağıda bu iki sahneyi de görebileceksiniz :) Filmde toplamda 15 dakikalık silinen sahne bulunuyor ve bunların tümü de filmin 21 Ağustos'ta 4K, Blu-ray ve DVD olarak yayınlanacak olan "Super Duper $@%!#&;" versiyonunda yer alacak. Böylece biz de bu iki sahne dışında ne tür sahnelerin kırpıldığını, nelerin 'bu kadarı da fazla' denilerek çıkarıldığını görmüş olacağız.

IGN'nin yayınladığı sahnede Wade Wilson'u X-Mansion'ın mutfağında, X-Men'i kendisinin de onlardan biri olduğuna inandırmaya çalışırken görüyoruz. Elbette Negasonic Teenage Warhead bu numaraları yemiyor ve Wade'in bir cinsel suçluya benzediğini söylüyor. Gerisini birlikte izleyelim.

İkinci sahne ise az önce bahsettiğim Hitler sahnesi. Bu sahnede de Wade geçmişe, 1899 yılına gidiyor ve bir Avusturya hastanesinde bebek Adolf Hitler'i öldürüp öldürmeme muhasebesi yapıyordu. Bu sahne resmi olarak yayınlanmadı, o yüzden kalitesi ilkine nazarak biraz daha düşük olsa da idare ediverin.

Bakalım kalan sahnelerde bizi ne gibi sürprizler bekliyor olacak.

Deadpool 2'nin başrollerinde Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin, Julian Dennison, Zazie Beetz, T.J. Miller, Brianna Hildebrand ve Jack Kesy bulunuyor.

İLGİLİ BÖLÜMLER