Sam Leaderboard

PUBG'yi Onarmak İçin Seferberlik İlan Edildi, Fix PUBG İle Tanışın

YAZAN Emir Ataç

Ustalar iş başında.

Epic'in Fortnite'ı her geçen gün popülerliğini attırırken, PlayerUnknown's Battlegrounds cephesinde de çeşitli gelişmeler yaşanıyor. PUBG Corporation'ın yaptığı açıklamaya göre, oyunu tüm sorunlardan arındırmak adına gerçek bir seferberlik ilan edilmiş durumda. Bu seferberliğin bir ismi bile var. Fix PUBG karşınızda!

Son derece detaylı bir websitesi dahi olan Fix PUBG'nin, oldukça ciddi bir girişim olduğunu siteyi biraz incelerseniz siz de göreceksiniz. Sitede son derece detaylı bir zaman çizelgesi ile hata kayıtlarının tutulduğu bir bölüm bile mevcut.

> PUBG'ye Büyük Bir Güncelleme Geliyor!

Oyunun acil olarak düzeltilmesi gerektiği kadar sorunlu olduğu da artık resmi bir şekilde kabul edilmiş oldu. Bu çok olumlu bir gelişme tabii ki. Fix PUBG, üç ay sürecek. Bu süreç içerisinde oyuncuların önerileri de dikkate alınarak, oyunun hatalarından arındırılmış bir hale sokulması hedefleniyor. Stabilite, optimizasyon ve hile gibi konular yapımcıların listesinde.

Ayrıca yapımcılar bu üç ayın sonunda da oyunun desteklenmeye devam edeceğinin sözünü veriyor. Fix PUBG'nin bugün duyurulmasının hemen ardından PC ve Xbox One için yeni güncellemeler yayınlandığını da eklemekte fayda var. Görünen o ki yapımcıların da belirttiği gibi PUBG daha iyi, daha stabil ve daha adil bir oyun olacak.