Insurgency: Sandstorm'un Çıkış Tarihi Nihayet Açıklandı

YAZAN Yasin Madyb İlgün

İlk oyunun ruhunu alıp, üzerine biraz koysalar yeter sanki?

 Publisher Focus Home Interactive'in oldukça başarılı ve taktiksel yapısıyla dikkat çeken oyunu Insurgency'nin devamı niteliğinde olan Insurgency: Sandstorm için çıkış tarihi açıklandı. Oyun 18 Eylül'de oyuncularla buluşcak. Bunun öncesinde de ön sipariş verenler için iki farklı beta sürümü oynanabilir olacak. Bu beta sürümlerinden birinin şu an oynanabiliyor olması lazım hatta zira Steam arkadaşlarımda oyunda olan isimler görüyorum. 

Ön sipariş betalarının şu an oynanabilir olan sürümü yani PO 1 Beta'da Firefight, Push, Checkpoint ve Skirmish modları bulunuyor. Refinery, Hideout ve Farmhouse haritaları da bu betada oynanabilir durumdalar. Oyunda yüzlerce farklı loadout ve bir sürü farklı silah şimdiden mevcut durumda. Bu betanın 13 Ağustos'ta kapanacağını da belirteyim. Bir sonraki beta sürümü ise 30 Ağustos'ta başlayacak ve oyunun çıkışına kadar açık kalacak. Bu süreçte de oyuncular daha fazla haritaya ve içeriğe erişebilecek. 

Oyun şu an için Steam'de indirimde ancak sık sık belirttiğim üzere şu an bir oyuncu için belki de olabilecek en kötü zamandayız. Zira paramız sürekli olarak değer kaybettiği için oyun fiyatları da çılgınlar gibi dalgalanıyor. Belki de şimdi almak daha mantıklıdır bilemedim.

Insurgency: Sandstorm'un konsol sürümleriyse gelecek yıl çıkış yapacak.

İLGİLİ BÖLÜMLER